KONST / Litografier / Färglitografi 8849653
nr 884 9653
Helmi Kuusi
(1913-2000), Finland
Färglitografi, Helmi Kuusi (1913-2000), signerad. -1951, 112/260, motivet: 54x47
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 mars 2014
kl 19:16:15
31/3 18:45:45